Loading...

W związku z rozpowszechnieniem się wariantu omikron Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nowe ograniczenia. Co to oznacza dla turystów i mieszkańców Krakowa?

Od 15.12.2021 r. limity obłożenia zostaną obniżone z 50% do 30% w restauracjach, barach, hotelach, kinach, teatrach, obiektach sportowych i religijnych. Limit nie dotyczy osób zaszczepionych.

Zmieniają się również limity dla komunikacji miejskiej – maksymalnie 75% wszystkich dostępnych miejsc w pojeździe.

Od tego dnia kluby (i inne miejsca do tańca) będą zamknięte

Wprowadzona zostanie nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich od 20 grudnia do 9 stycznia.

Dla podróżnych: Obowiązkowy test na covid dla osób przybywających spoza strefy Schengen. Wynik nie może być późniejszy niż 24 godziny przed przyjazdem.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...