Loading...

Igrzyska Europejskie w Krakoiwe 2023

Igrzyska Europejskie w Krakowie coraz bliżej. Sportowcy zmierzą się już na przełomie czerwca i lipca 2023. Prezydent Jacek Majchrowski oraz minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk podpisali umowy, dzięki którym Kraków otrzyma pieniądze z budżetu państwa na realizację inwestycji koniecznych do organizacji Igrzysk Europejskich.

Kraków Igrzyska 2023 - inwestycje

Dofinansowanie obejmie trzy inwestycje:

  • Remont Miejskiego Stadionu Piłkarskiego im. Henryka Reymana – 89 mln zł.
  • Budowa toru do kajakarstwa klasycznego i przebudowa toru do kajakarstwa górskiego (przy ul. Kolnej) – 65 mln zł,
  • Budowa boiska do koszykówki 3x2 Hala Cracovia – 3 mln zł

O pozostałych inwestycjach dotyczącycyh min. rozbudówy dróg pisaliśmy tutaj

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...