Loading...
11 sierpnia 2023

Kraków z dziećmi – jak spędzić niezapomniane chwile w stolicy Małopolski?

Kraków, perła polskiego dziedzictwa kulturowego, ma wiele do zaoferowania dla młodych odkrywców. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zabrać swoje pociechy w Krakowie, przygotowaliśmy dla Ciebie listę miejsc, które idealnie łączą edukację i zabawę.

Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema

Prawdziwa uczta dla młodych odkrywców. Ogromny ogród pełen jest interaktywnych instalacji, które tłumaczą skomplikowane prawa fizyki w sposób przystępny dla dzieci. Woda, lustra, instrumenty muzyczne - tu każdy element krajobrazu staje się narzędziem edukacyjnym.

Stanisław Lem's Garden of Experiences

Muzeum Inżynierii i Techniki

Raj dla młodych innowatorów. Muzeum prezentuje różnorodne eksponaty techniczne, pozwalając dzieciom nie tylko obserwować, ale także dotykać i rozumieć, jak działają. Modele maszyn, interaktywne panele oraz warsztaty dla dzieci gwarantują, że każda wizyta jest pełna odkryć.

Museum of Engineering and Technology

Żywe Muzeum Obwarzanka

Hołd dla krakowskiego obwarzanka. Dzieci dowiedzą się tu o historii tego przysmaku i będą mogły brać udział w jego tworzeniu - wyrabianiu ciasta, formowaniu obwarzanków i pieczeniu. Idealne połączenie tradycji i zabawy.

Living Museum of the Bagel

Energylandia

Nie tylko park rozrywki – to kraina czarów. Zarówno dla najmłodszych z bajkowymi zamkami i karuzelami, jak i dla starszych poszukiwaczy wrażeń z ekstremalnymi rollercoasterami. Dodatkowo park oferuje różnorodne pokazy i występy dla całej rodziny.

Energylandia

Wioski Świata

Podróże w jednym miejscu. Interaktywne wystawy przenoszą odwiedzających w odległe zakątki świata. Autentyczne artefakty i opowieści przewodników oferują dzieciom prawdziwą kulturową podróż.

Villages of the World

Wieliczka Kopalnia Soli

Niesamowite miejsce na liście UNESCO, które kryje wieki historii. Podziemne komnaty, rzeźby z soli i legendy o duchach kopalni zachwycą dzieci. Specjalne ścieżki edukacyjne dostosowane są dla młodszych odkrywców.

Wieliczka Salt Mine

DINOWORLD Kraków

Krok w prehistoryczną krainę w samym centrum miasta. Realistyczne modele, interaktywne wystawy i mnóstwo informacji o tych fascynujących stworzeniach zapewnią dzieciom powrót do ery dinozaurów.

DINOWORLD Krakow

Park Wodny

Miejsce idealne na relaks i zabawę, niezależnie od pogody. Ogromne zjeżdżalnie, baseny z falami, brodziki dla dzieci oraz jacuzzi dla dorosłych. Dodatkowo strefa saun i wellness dla rodziców

Water Park

Rejs Wisłą

Woda, łódź i wspaniałe widoki Krakowa z rzeki. Dzieci pokochają zmianę perspektywy i dowiedzą się więcej o historii miasta dzięki przewodnikowi na pokładzie.

Vistula River Cruise

Zoo

Przyroda i dzikie zwierzęta z całego świata czekają na odkrycie. Możliwość interakcji ze zwierzętami, a nawet karmienia niektórych z nich, zapewni niezapomniane doświadczenia.

Zoo

Smocza Jama

Legendarny zakątek na Wawelu, w którym mieszkał Smok Wawelski. Wąskie przejścia w jaskini obiecują mnóstwo emocji dla młodych odkrywców

Dragon's Den


Kraków to raj dla rodzin z dziećmi. Jego bogata oferta edukacyjna i rozrywkowa gwarantuje, że każdy dzień spędzony w mieście będzie niezapomnianą przygodą. Planujesz rodzinny wyjazd? Kraków powinien być na szczycie Twojej listy!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisać swoje imię
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...