Energylandia

Przegląd

EnergyLandia to 35-hektarowy obiekt, który jest jednym z największych w Europie parków rozrywki. Każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie gdyż obiekt dostoswany jest zarówno do potrzeb rodzin z dziećmi jak i dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

EnergyLandia to 43-hektarowy obiekt (który ciągle się rozrasta o kolejne strefy), będący jest jednym z największych w Europie parków rozrywki.
Każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie. Obiekt dostosowany jest zarówno do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

Nie można nie wspomnieć, że w EnergyLandii znajduje się kilka atrakcji, które biją ŚWIATOWE rekordy wielkości i szybkości. Są to: Hyperion najwyższy i najszybszy w całej Europie mega coaster, Speed, który jest największym i najszybszym speed water coaster’em NA ŚWIECIE! oraz Zadra – hybrydowy rollercoaster – zbudowany ze stali i drewna, który jest NAJWYŻSZYM tego typu obiektem NA ŚWIECIE.

Na terenie parku znajduje się też strefa basenowa gdzie można zrelaksować się na leżakach albo zaznać szaleństwa na wodnych zjeżdżalniach. To największy odkryty Aquapark w Polsce!
Najmłodsi mogą bezpiecznie bawić się w Bajkolandi – strefie przystosowanej specjalnie dla ich potrzeb. Cała rodzina miło spędzi czas w familijnej strefie. Fani Wiedźmina czy Władcy Pierścieni poczują się zachwyceni Smoczym Grodem.
W nowej strefie Aqualantis odwiedzający przeniosą się do niesamowitej starożytnej Atlantydy.

Dodatkowo na zwiedzających czekać będą liczne dodatkowe atrakcje, pokazy i show pieczołowicie przygotowane przez obsługę parku.
Organizowane są imprezy tematyczne takie jak Halloween, czy zimą wioska Świętego Mikołaja i park świateł.
Tej atrakcji nie można przegapić!

Kontakt

EnergyLandia 
aleja 3 Maja
32-640 Zator
33 486 15 00
www.energylandia.pl

Lokalizacja

FAQ

 aleja 3 Maja, 32-640 Zator, województwo Małopolskie 

Powierzchnia Energylandii ok. 43 ha

Hyperion, Zadra, Speed, Abyssus, Mayan 

Opinie

4.8 (10 opinii)

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...