Loading...

Magia Letnich Zachodów Słońca na Kopcu Kościuszki

Kraków, 24 Lipca 2023 – Komitet Kopca Kościuszki serdecznie zaprasza wszystkich miłośników pięknych widoków i unikalnej atmosfery na letnie wieczory na Kopcu Kościuszki. W najbliższe piątki i soboty, aż do końca sierpnia, możemy cieszyć się letnimi zachodami słońca z jednego z najbardziej malowniczych miejsc w Krakowie.

Wieczorne zwiedzanie kopca będzie dostępne w godzinach 19.30-22.00, z możliwością pozostania na kopcu aż do 22.30. Ostatnie dni z wydłużonymi godzinami otwarcia to 25 i 26 sierpnia 2023 roku. W tych dniach możemy podziwiać wspaniałe letnie zachody słońca, które z tego miejsca prezentują się w niepowtarzalny sposób.

W ramach wieczornych wizyt na Kopcu Kościuszki, zwiedzający mogą odkrywać tajemnice tego wyjątkowego miejsca. Wejście odbywa się przez kaplicę bł. Bronisławy. W tym czasie nie ma możliwości zwiedzania Muzeum Kościuszkowskiego, które utrzymuje swoje regularne godziny otwarcia.

Ta unikalna propozycja jest idealna dla tych, którzy chcą spędzić niezapomniane wieczory, podziwiając widok miasta z wysokości.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Komitetu Kopca Kościuszki: https://kopieckosciuszki.pl

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...