Loading...

Kiermash na Kazimierzu: Jesienna Odsłona Targów Mody i Designu

Moda na Kazimierzu

Już niebawem na krakowskim Kazimierzu zabrzmi rytm mody i designu, gdy do budynku Starej Zajezdni zawita Kiermash. To wydarzenie, które od lat przyciąga miłośników nietuzinkowej mody, będzie miało swoją jesienną odsłonę 7 i 8 października. Co ciekawe, tym razem Kiermash postanowił połączyć siły z targami vintage Kogel Mogel, co obiecuje jeszcze więcej inspiracji dla wszystkich pasjonatów stylu.

Jesień to Moda

Z nadejściem jesieni nadchodzi czas na odświeżenie garderoby, a Kiermash jest idealnym miejscem, aby znaleźć unikalne i odpowiedzialnie wyprodukowane ubrania oraz dodatki. Na stoiskach Kiermashu można będzie odkryć szeroką gamę nietuzinkowej mody, w tym płaszcze, kurtki, sukienki, bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, paski, kosmetyki naturalne, akcesoria, ubranka, gadżety i zabawki dla dzieci, ceramikę oraz niepowtarzalne dodatki do domu. Co ważne, wielu wystawców to polskie marki z lokalnych manufaktur, które kładą nacisk na produkcję etyczną i z poszanowaniem dla środowiska, w duchu zero waste i fair trade. To doskonała okazja, aby wspierać lokalnych twórców i dbać o planetę jednocześnie.

Organizatorzy, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, podkreślają, że Kiermash promuje zrównoważone podejście do mody i designu, zachęcając do odpowiedzialnych zakupów. To miejsce, gdzie moda spotyka się z etyką i ekologią.

Vintage i Retro

Tegoroczna edycja Kiermashu ma w sobie coś wyjątkowego. Oprócz nowoczesnych projektów mody, impreza połączy siły z targami vintage Kogel Mogel. To świetna okazja, aby odkrywać unikalne kawałki z przeszłości, które nadal zachwycają swoim stylem i jakością wykonania. Dla miłośników vintage i retro to prawdziwe święto!

Kiermash to więcej niż moda

Kiermash to jednak nie tylko moda. Podczas targów będzie można delektować się aromatyczną kawą od „Funky Donkey Cafe,” smakować wegańskie przysmaki od „Roślinny,” oraz rozkoszować się sernikami od „Czekoladowe Love.” To doskonała okazja, aby zasmakować lokalnych specjałów i zatopić się w kulinarnej rozkoszy.

Jednak to nie wszystko. Październikowa edycja Kiermashu odbędzie się w wyjątkowym miejscu - Stara Zajezdnia tramwajowa, która wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO jako pomnik historii. Budynek ten to przykład rzadko zachowanej w Krakowie architektury drewnianej szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, z charakterystycznym zegarem w stylu secesyjnym na froncie.

Kiermash to także wydarzenie charytatywne. Podczas jesiennego Kiermashu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz schroniska „KTOZ – Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.” To okazja, aby pomóc zwierzakom, które potrzebują wsparcia i miłości.

Szczegóły Praktyczne

Kiermash odbędzie się 7 i 8 października w godzinach 11:00–18:00 w budynku Starej Zajezdni tramwajowej na krakowskim Kazimierzu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, więc każdy może przyjść i cieszyć się atmosferą kreatywności i stylu.

Więcej informacji oraz pełny program wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora Kiermash.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...