Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków: Rozświetlenie Choinki na Rynku Głównym

1 grudnia 2023

Odkryj magiczne rozświetlenie choinki na Rynku Głównym w Krakowie. Koncerty, jarmark, ozdoby i świąteczne atrakcje czekają
Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków: Rozświetlenie Choinki na Rynku Głównym

Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków: Rozświetlenie Choinki na Rynku Głównym

Uroczyste Rozświetlenie Choinki

W sercu Krakowa, przy bazylice Mariackiej, nastąpi wyjątkowe wydarzenie otwierające sezon świąteczny. W sobotę, 2 grudnia, mieszkańcy i goście miasta będą świadkami uroczystego rozświetlenia choinki. To niezwykłe drzewko, zdobione 26 tysiącami światełek zmieniających barwy, soplami imitującymi topnienie lodu oraz ponad tysiącem świątecznych bombek, wprowadzi wszystkich w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia. Dekoracje choinki będą nawiązywać do słynnych wawelskich arrasów, dodając temu wydarzeniu nie tylko blasku, ale i historycznego charakteru.

Technologia i Ekologia

Podkreśleniem nowoczesności tego wydarzenia jest fakt, że użyte światełka będą energooszczędne. Dzięki temu, choinka będzie zużywała mniej energii, co jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale i dla miejskiego budżetu. Rozświetlenie choinki zaplanowane jest na godzinę 17:15, co jest idealnym momentem, aby każdy mógł podziwiać ten piękny widok.

Przedsmak Świąt: Koncert i Atrakcje

Przed rozświetleniem choinki, o godzinie 16:30, rozpocznie się koncert zespołu Pozytyvni.pl. Ich rockowo-bluesowe brzmienia wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. Publiczność będzie miała okazję posłuchać najpopularniejszych piosenek zespołu, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami i zabawach dla najmłodszych.

Jarmark Bożonarodzeniowy: Serce Świątecznego Krakowa

Nieodłącznym elementem świątecznego Krakowa jest Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozgościł się na płycie Rynku Głównego. Od strony Wieży Ratuszowej, odwiedzający mogą zanurzyć się w świątecznym klimacie, otoczeni muzyką, grzańcem, i mnóstwem świątecznych dekoracji. Wśród stoisk znajdują się ręcznie malowane bombki, ozdoby choinkowe, stroiki, biżuteria, pamiątki, zabawki, świece, wyroby ceramiczne i skórzane, a także rozmaite świąteczne przysmaki.

Artystyczne Występy na Jarmarku

Jarmark Bożonarodzeniowy to także miejsce, gdzie można doświadczyć kultury i sztuki krakowskiej. Występy artystyczne, w tym koncerty zespołów ludowych, chórów oraz prezentacje dzieci z krakowskich szkół, będą niezwykłą okazją do obcowania z tradycją i lokalnym folklorem.


W ten sposób, Kraków wita święta, łącząc tradycję z nowoczesnością, ekologię z technologią, a wszystko to w magicznej atmosferze świątecznego jarmarku i rozświetlonej choinki na Rynku Głównym.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...