Loading...

Festiwal Kolorów 2023: Tęczowy Świat Rozkwita w Krakowie

Wstęp do Tęczowego Świata

Festiwal Kolorów 2023 w Krakowie odbędzie się w niedzielę 18 czerwca. Ten niezwykle popularny event przyniesie z sobą wielobarwne emocje, gdy tłumy uczestników zanurzą się w tęczowych chmurach barwnego pudru Kolory Holi.

Kiedy i Gdzie?

Festiwal odbędzie się w godzinach od 15:00 do 20:00, kiedy to przewidywany jest ostatni wyrzut barwnych proszków. Wydarzenie odbędzie się na zielonym terenie przy Tauron Arenie, który na pewno pokryje się tęczowymi barwami.

Czym jest Festiwal Kolorów?

Niezwykle lubiana impreza - Festiwal Kolorów - nawiązuje do święta Holi, obchodzonego przez hinduistów, które celebruje nadejście wiosny i jest nazywane świętem kolorów. Uczestnicy obrzucają się nawzajem kolorowymi proszkami albo oblewają naturalnymi farbami. Tysiące ludzi wyrzucają w górę Kolory Holi, tworząc wielką barwną chmurę. Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Co Nowego w Tym Roku?

W tym roku na festiwalu będzie można skorzystać z jedenastu kolorów. Organizatorzy zaznaczają, że - ze względów bezpieczeństwa - nie można przynosić swoich barwników.

Kolorowa Zabawa przy Muzyce

Kolorowej zabawie przy Tauron Arenie będzie towarzyszyć muzyka. Gwiazdą wieczoru będzie Zeamsone – laureat nagrody Popkillery w kategorii Progres Roku. Muzycznie wydarzenie uatrakcyjni także pasjonat muzyki elektronicznej DJ Oskar T.T, który ma na swoim koncie liczne współprace z zagranicznymi artystami oraz DJ Dan, który już wielokrotnie gościł na Festiwalu Kolorów i którego uwielbiają uczestnicy.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...