VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition w Krakowie: Spotkanie z wielką sztuką

16 lutego 2024

Odkryj świat Van Gogha w Krakowie. Multisensoryczna wystawa dzieł artysty.
VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition w Krakowie: Spotkanie z wielką sztuką


VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition w Krakowie: Spotkanie z wielką sztuką

Kraków, Hangar Czyżyny, 10.02.2024 - 09.06.2024

Po triumfalnych pokazach w metropoliach takich jak Los Angeles, Nowy Jork, Dubaj czy Berlin, a także w paryskim muzeum „Atelier des Lumières”, unikalna wystawa dzieł Vincenta Van Gogha przybywa do Krakowa. "VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition" to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć sztuki w nowym wymiarze, w zabytkowym i odnowionym Hangarze Czyżyny.

Wrażenia Multisensoryczne

Ekspozycja przekracza granice tradycyjnego postrzegania sztuki, łącząc dzieła Van Gogha z zaawansowaną technologią Digital Art 360. Widzowie będą mieli szansę zanurzyć się w ponad 2000 m² przestrzeni wypełnionej kolorami i formami, tworzącymi dynamiczną narrację o życiu i twórczości artysty. Dodatkowym atutem jest strefa VR, umożliwiająca interaktywne odkrywanie znanych obrazów.

Głębsze Zrozumienie Dzieł

Wystawa nie ogranicza się tylko do wizualnych doznań. Prezentacja listów Van Gogha do brata Theo rzuca nowe światło na jego przemyślenia i emocje, oferując głębsze zrozumienie zarówno jego życia, jak i twórczości. Nastrojowa muzyka i profesjonalny lektorat dodatkowo wzbogacają doświadczenie, zapewniając pełne zanurzenie w świat wielkiego malarza.

Ceny i Godziny Otwarcia

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek - Niedziela: 10:00 - 20:00
 • Kasa czynna i wejście na wystawę: 10:00 - 19:00
 • Ostatnie wejście: Godzinę przed zamknięciem

Ceny biletów:

Od poniedziałku do piątku:

 • Normalny: 60 zł
 • Ulgowy (studenci poniżej 26 roku życia, seniorzy 65+): 50 zł
 • Szkolny (dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat): 40 zł
 • Osoby z niepełnosprawnością (z orzeczeniem): 40 zł
 • Bilet rodzinny (maksymalnie 2 dorosłych i 2 dzieci poniżej 19 roku życia): 150 zł
 • Grupa szkolna (6-19 lat) - na każde 10 osób, jeden bilet dla opiekuna gratis: 35 zł za osobę

W soboty, niedziele i święta:

 • Normalny: 70 zł
 • Ulgowy: 60 zł
 • Szkolny: 50 zł
 • Osoby z niepełnosprawnością: 50 zł
 • Bilet rodzinny: 180 zł

Inne bilety:

 • Bilet na prezent (wstęp w dowolnym terminie): 80 zł
 • Dziecko do lat 6 (towarzyszące osobie dorosłej): bezpłatnie

Wyjątkowe Dni

Należy zwrócić uwagę na specjalne dni, w których wystawa może być zamknięta lub mieć zmienione godziny otwarcia, jak w okresie Wielkanocy czy Święta Pracy.

Zaproszenie do Świata Sztuki

Wystawa "VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition" to więcej niż oglądanie. To pełne zmysłów doświadczenie, które pozwala na nowo odkryć dzieła jednego z najbardziej wpływowych artystów w historii. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sztuki, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, ekspozycja w Krakowie obiecuje niezapomniane wrażenia i nowe spojrzenie na tradycyjne muzealne doświadczenia.

Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia: https://wystawavangogh.pl/

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...