Loading...

Odkryj Świat Smerfów w Krakowskim Ogrodzie Świateł

Magiczny Świat w Serce Krakowa

Zapraszamy do magicznego świata Garden of Lights, który rozświetli zimowe wieczory w Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema przy Alei Pokoju 68 w Krakowie.

Od 27 października 2023 r. do 3 marca 2024 r., z wyjątkiem 24 i 31 grudnia, będziesz mógł przeżyć niezapomniane chwile w krainie świateł i kolorów. W tygodniu ogród otwarty jest od godziny 17:00 do 20:00, a w weekendy oraz święta od 16:00 do 21:00.

Świat Smerfów w Nowej Odsłonie

Tegoroczna edycja Garden of Lights przeniesie Cię do magicznego świata Smerfów. Odwiedzając Zaczarowany Las Smerfów, uczestnicy będą mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile, odkrywając liczne świetlne atrakcje oraz uczestnicząc w grach z nagrodami. Dodatkowo, cała ekspozycja ma na celu nie tylko zabawę, ale także edukację, głównie w zakresie ekologii i zrównoważonego rozwoju. W trakcie spaceru po ogrodzie, goście będą mieli okazję dowiedzieć się, jak w codziennym życiu działać dla dobra naszej planety.

Bilety i Cennik

Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł dla najmłodszych (do 100 cm wzrostu). Dorośli mogą nabyć bilet w cenie od 36 zł (poniedziałek-czwartek) do 44 zł (piątek-niedziela). Dostępne są również bilety ulgowe oraz sezonowe, które umożliwiają nieograniczoną liczbę wizyt w Garden of Lights przez cały sezon.

Rodzinna Przygoda w Światłach

Wystawa "Smerfy" w Garden of Lights to nie tylko atrakcja dla najmłodszych, ale również doskonała rozrywka dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali różnorodne atrakcje, takie jak spotkanie z Papą Smerfem, przejście przez tunele świateł, odwiedziny w domkach Smerfów, udział w koncercie meteorytów, oraz poznanie, jak Smerfy dbają o swoją wioskę.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w bajkowej atmosferze Garden of Lights i odkryć krakowską zimę w zupełnie nowym, kolorowym świetle! Więcej informacji, a także możliwość zakupu biletów, znajdziesz na stronie organizatora.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...