News

/sites/default/files/2023-10/4%20%281%29.jpg

Odkryj Świat Smerfów w Krakowskim Ogrodzie Świateł

Krok w magiczny świat Smerfów w Ogrodzie Świateł w Krakowie od 27 października 2023 r. do 3 marca 2024 r. Odkryj bajkową wystawę świetlną z rodzinnych atrakcji, edukacyjnych spostrzeżeń z zakresu ekologii i niezapomnianych wspomnień, które czekają w sercu Krakowa. Zarezerwuj swoje bilety już teraz!

26 października 2023
/sites/default/files/2023-09/Borderland%20Cultures%20Fair%2C%20Krakow%2C%20artistic%20craftsmanship%2C%20tradition%2C%20folk%20culture%2C%20cultural%20events..jpg

Kiermasz Pogranicza Kultur w Krakowie 2023

Przyjdź na 19. Kiermasz Pogranicza Kultur w Krakowie, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Zobacz różnorodność rękodzieła i kultury ludowej. Zapraszamy!

22 września 2023

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...