Kopalnia Soli „Wieliczka”: bilet wstępu bez kolejki – zwiedzanie z przewodnikiem

Przegląd

Nie martw się długą kolejką do kasy czy brakiem biletów – skorzystaj z naszej oferty i zwiedzaj Kopalnię Soli "Wieliczka" z przewodnikiem.

Spotkaj się z naszym przedstawicielem w wyznaczonym miejscu chwilę przed rozpoczęciem zwiedzania, odbierz bilet i zwiedzaj kopalnię soli w Wieliczce z licencjonowanym przewodnikiem. Bilety bez kolejki to idealna oferta dla osób, które chcą zobaczyć Kopalnię Soli "Wieliczka", ale nie chcą podróżować w zorganizowanej grupie.

Szczegóły

Natychmiastowe potwierdzenie

Natychmiastowe potwierdzenie po rezerwacji

Bezpłatna anulacja

Bezpłatna anulacja do 24h przed wycieczką

Czas trwania

3h

Przewodnik na żywo

Przewodnik na żywo

Loading...

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...