Powrót Królewskich Ogrodów na Wawelu

26 kwietnia 2024

Ciesz się wiosną z powrotem Królewskich Ogrodów na Wawelu. Odkryj zielone przestrzenie pełne historii i uroku!
Powrót Królewskich Ogrodów na Wawelu

Powrót Królewskich Ogrodów na Wawelu

Nadchodząca wiosna przynosi ponowne otwarcie Ogrodów Królewskich na Wawelu. Ten wyjątkowy zakątek, zielona oaza w sercu Krakowa, otwiera swoje bramy po zimowej przerwie, zapraszając odwiedzających do spacerów wśród roślinnych aranżacji.

Historia ogrodów sięga dziewięć lat wstecz, kiedy to po raz pierwszy zostały one udostępnione publiczności. Przestrzeń jest podzielona na dwa tarasy: górny, który przenosi w czasy średniowiecza, oraz dolny, inspirowany renesansem. Rekonstrukcja tych terenów trwała ponad 16 lat i pochłonęła budżet przekraczający 1,4 miliona złotych.

Dzięki staraniom konserwatorów i ogrodników, Królewskie Ogrody prezentują się dzisiaj jako miejsce pełne barw i życia. Jest to idealna przestrzeń dla każdego, kto pragnie odpocząć od miejskiego zgiełku i zanurzyć się w królewskiej atmosferze natury. Już 26 kwietnia każdy będzie miał możliwość odwiedzenia tego pięknego miejsca.

Wstecz
 

Dlaczego my?

Od 14 lat działamy na rynku Krakowskiej turystyki, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad milion klientów! To doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zorganizowany zespół, który codzienniedba, by nasze wycieczki były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki ścisłej współpracy z podmiotami turystycznymi jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnie przygotowane wycieczki prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy z pasją dzielą się rozległą wiedzą na temat Krakowa oraz najbardziej cennych obiektów w okolicy — Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów premium. Prywatnego zwiedzania najpiękniejszych zakątków małopolski. Z przyjemnością zorganizujemy twój dzień w Zakopanem, Pieninach bądź Częstochowie.Realizujemy także transfery lotniskowe oraz inne usługi z zakresu transportu osób. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy maksymalny komfort w czasie przejazdu. Każdy z naszych pracowników bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, nad którymi stale czuwa nasz doświadczony zespół dyspozytorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań by klienci, którzy nam zaufali cieszyli się najwyższą jakością świadczonych usług.

Loading...